تبلیغات
VOLLEY BALL IS LIFE - صحبت های سرمربی امیدهای والیبال ایران بعد از دیدار امارات
انتظار این پیروزی را داشتیم.


سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران با بیان اینکه تیم ایران از 4 ماه پیش تمریناتش را آغاز کرده است، گفت: این تیم در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا نیز حضور داشته است و با توجه به این مسائل انتظار این پیروزی را از بازیکنانم داشتم.
پیمان اکبری پس از نخستین پیروزی شاگردانش در مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال جهان برابر تیم امارات گفت: در ابتدا به تیم خودم تبریک می گویم و سپس به تیم امارات. بازیکنان امارات در این مسابقه تلاش و روحیه جنگنده خوبی داشتند.
وی با بیان اینکه امارات در امتیازات زیادی عقب می افتادند اما باز تمام تلاششان خود را می کردند، تصریح کرد: آنها دست از مسابقه نمی کشیدند. فکر می کنم امارات به درستی استارت والیبالش را زده است و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم.
اکبری تاکید کرد: پیروزی در این دیدار برای ایران بسیار هائز اهمیت بود که به آن رسیدیم. باید مسابقه امشب را فراموش کنیم و تمام تمرکزمان را بر روی مسابقه با کره جنوبی بگذاریم.
سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران عملکرد موفقیت آمیز تیمش را در این مسابقه کاملا طبیعی دانست و عنوان کرد: حدودا 4 الی 5 ماه است که تمرینات این تیم آغاز شده است. ما پیش از این مسابقات در قهرمانی آسیا حضور داشتیم و آن رقابت ها هم محک و تمرین خوبی برای تیم ملی زیر 23 سال بود.
تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در نخستین دیدار از دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جهان موفق به شکست 3 بر صفر امارات شد.
تاریخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394 | 06:58 ق.ظ | نویسنده : محمد رضا شیخی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • حسابدار