تبلیغات
VOLLEY BALL IS LIFE - دومین پیروزی امیدهای ایران در دومین بازی
پیروزی شاگردان پیمان اکبری در برابر کره جنوبی

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در دومین دیدار خود از سری مسابقات قهرمانی جهان با نتیجه 3 بر یک مقابل کره جنوبی به برتری دست یافت.
امروز سه شنبه تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران به مصاف کره جنوبی رفت و موفق به کسب پیروزی 3 بر یک مقابل این تیم شد.
پیمان اکبری ترکیب بازی دوم را با 3 تغییر نسبت به بازی اول روانه زمین کرد به طوریکه مصطفی باقری، جواد حسین آبادی، علیرضا نصر اصفهانی، پوریا فیاضی، محمد فلاح و سجاد دهنوی آغاز کنندگان بازی بودند و رسول شهسواری هم به عنوان لیبرو در زمین حضور پیدا کرد.
این دو تیم در فینال قهرمانی زیر 23 سال آسیا هم رو در روی یکدیگر قرار گرفته بودند که در آن دیدار ایران موفق به شکست کره جنوبی در 3 ست متوالی شده بود. این دو تیم بعد از 4 ماه یک بار دیگر رو در روی یکدیگر قرار گرفتند و این بار در مرحله مقدماتی قهرمانی جهان.
بازی در ابتدا پا یا پای پیش می رفت و دو تیم تا اواسط ست نخست امتیاز به امتیاز پیش می رفتند تا اینکه چند توپگیری خوب کره ای ها و عدم تبدیل شدن توپ های اول به امتیاز اختلافی کم ایجاد کرد تا همین موضوع دلیلی شود که ایران ست نخست را با نتیجه 25 بر 22 واگذار کند.
شکست در ست اول تلنگری جدی برای شاگردان پیمان اکبری بود که در صورت عدم ارائه بهترین بازی مقابل این تیم، کره توانایی پیروزی مقابل ایران را دارد. با صحبت های کادر فنی در وقت استراحت بین دو ست اول و دوم ایران به تیمی دیگر تبدیل شد و با وجود بازی خوب کره ای ها و عملکرد مطلوب آنها در توپگیری و حمله، تیم ملی زیر 23 سال ایران موفق شد 3 ست متوالی پیروز میدان شود و در نهایت بازی دوم خود در رقابت های جهانی را با نتیجه 3 بر یک و با امتیازات 25 بر 22، 22 بر 25، 17 بر 25 و 22 بر 25 به سود خود کند.
والیبالیست های زیر 23 سال ایران فردا ساعت 14:30 در سومین دیدار دور مقدماتی قهرمانی جهان رو در روی کوبا، یکی از تیم های قدرتمند گروه قرار خواهد گرفت. کوبا نیز تا به اینجای کار در دو مسابقه خود پبروز شده است.


تاریخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394 | 07:18 ق.ظ | نویسنده : محمد رضا شیخی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • حسابدار